Admitere 2020-2021

DOCUMENTE NECESARE ÎNSCRIERE:

Nr DOCUMENTE ÎNSCRIERE LICEU DOCUMENTE ÎNSCRIERE ȘCOALĂ PROFESIONALĂ
1 CERERE opțiune C.D.Ș.-liceu FIȘA DE INSCRIERE, în original
2 CERERE opțiune RELIGIE-liceu CERERE opțiune RELIGIE-liceu
3 CERERE ÎNSCRIERE LICEU -liceu CERERE ÎNSCRIERE ȘCOALĂ PROFESIONALĂ-liceu
4 CERTIFICAT DE NAȘTERE, copie legalizata sau certificare conform cu originalul CERTIFICAT DE NAȘTERE, copie legalizata sau certificare conform cu originalul
5 ADEVERINȚĂ CU NOTELE LA EVALUAREA NAȚIONALĂ ADEVERINȚĂ CU NOTELE LA EVALUAREA NAȚIONALĂ (dacă este cazul)
6 FIȘA MEDICALĂ- adeverință de intrare în colectivitate+fișă vaccinări FIȘA MEDICALĂ -adeverință de intrare în colectivitate+fișă vaccinări
7 CERTIFICAT DE ABSOLVIRE A ÎNVĂȚĂMÂNTULUI GIMNAZIAL- copie legalizata sau certificare conform cu originalul CERTIFICAT DE ABSOLVIRE A ÎNVĂȚĂMÂNTULUI GIMNAZIAL- copie legalizata sau certificare conform cu originalul
8 COPIE CI-dacă este cazul COPIE CI-dacă este cazul
9 Declarație de consimțământ privind prelucrarea datelor cu caracter personal-liceu Declarație de consimțământ privind prelucrarea datelor cu caracter personal-liceu

Cereri tip și declarație tip:

*Cerere opțiune C.D.Ș.

*Cerere opțiune religie

*Cerere înscriere liceu/ învățământ profesional

*Declarație de consimțământ privind prelucrarea datelor cu caracter personal

REZULTATE ADMITERE ÎNVĂȚĂMÂNT PROFESIONAL DE STAT -ETAPA I

Candidați admiși-învățământ profesional-etapa I

Perioada de înscriere în învățămantul liceal/profesional:

13 iulie 2020-20 iulie 2020*

PROGRAMARE ÎNSCRIERE ÎNVĂȚĂMÂNT PROFESIONAL

13-20 IULIE 2020

Nr. Crt.Unitate școlarăNr. eleviDataOra
1Liceul Tehnologic „I.C. Brătianu” Nicolae Bălcescu613.07.202009,00
2Liceul Tehnologic „Nicolae Dumitrescu” Cumpăna413.07.202009,30
3Liceul Tehnologic „Ion Podaru” Ovidiu113.07.202009,30
4Liceul Tehnologic Crucea413.07.202010,00
5Liceul Tehnologic Cogealac213.07.202010,00
6Liceul Tehnologic Independenţa113.07.202010,30
7Liceul Tehnologic Topraisar413.07.202010,30
8Şcoala „Sfinţii Martiri Brâncoveni” Constanţa113.07.202011,00
9Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Mihail Kogălniceanu113.07.202011,00
10Liceul Teoretic „Decebal” Constanţa313.07.202011,00
11Şcoala Gimnazială „Adrian Ghencea” Săcele213.07.202011,30
12Şcoala Gimnazială „Adrian V. Rădulescu” Murfatlar213.07.202011,30
13Şcoala Gimnazială „Emil Gârleanu” Bărăganu213.07.202011,30
14Şcoala Gimnazială „Ion Borcea” Agigea313.07.202012,00
15Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” 23 August113.07.202012,00
16Şcoala Gimnazială „Gheorghe Lazăr” Corbu113.07.202012,00
17Şcoala Gimnazială „George Enescu” Năvodari113.07.202012,00
18Şcoala Gimnazială „Nichita Stănescu” Mereni913.07.202012,30
19Şcoala Gimnazială Baia (TL)213.07.202013,00
20Şcoala Gimnazială „Viceamiral Ioan Murgescu” Valu lui Traian113.07.202013,00
21Şcoala Gimnazială „Nicolae Maraloi” Saraiu113.07.202013,00
22Şcoala Gimnazială Casimcea (TL)113.07.202013,00
23Şcoala Gimnazială Ostrov (TL)113.07.202013,00
24Şcoala Gimnazială nr. 1 Ciocârlia413.07.202013,30
25Şcoala Gimnazială nr. 1 Amzacea313.07.202013,30
26Şcoala Gimnazială nr. 1 Chirnogeni713.07.202014,00
27Şcoala Gimnazială nr. 1 Comana313.07.202014,30
28Şcoala Gimnazială nr. 1 Ion Corvin113.07.202014,30
29Şcoala Gimnazială nr. 1 Oltina113.07.202014,30
30Școala Gimnazială nr.1 Limanu113.07.202014,30
31Şcoala Gimnazială nr. 1 Lumina714.07.202009,00
32Şcoala Gimnazială nr.1 Poarta Albă514.07.202009,30
33Şcoala Gimnazială nr. 1 Pantelimon214.07.202009,30
34Şcoala Gimnazială nr. 1 Tuzla114.07.202009,30
35Şcoala Gimnazială nr. 1 Vulturu214.07.202010,00
36Şcoala Gimnazială nr. 1 Valu lui Traian214.07.202010,00
37Şcoala Gimnazială nr. 10 „Mihail Koiciu” Constanţa414.07.202010,30
38Şcoala Gimnazială nr. 18 „Jean Bart” Constanţa114.07.202010,30
39Şcoala Gimnazială nr. 17 „Ion Minulescu” Constanţa114.07.202010,30
40Şcoala Gimnazială nr. 22 „I.C. Brătianu” Constanţa114.07.202011,00
41Şcoala Gimnazială nr. 23 „Constantin Brâncoveanu” Constanţa214.07.202011,00
42Şcoala Gimnazială nr. 3 „Ciprian Porumbescu” Constanţa214.07.202011,00
43Şcoala Gimnazială nr. 3 Mangalia114.07.202011,00
44Şcoala Gimnazială nr. 5 „Nicolae Iorga Constanţa214.07.202011,30
45Şcoala Gimnazială nr. 31 Constanţa114.07.202011,30
46Şcoala Gimnazială nr. 40 „Aurel Vlaicu” Constanţa214.07.202011,30
47Şcoala Gimnazială nr. 8 Constanţa314.07.202012,00
48Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Constanța114.07.202012,00

PROGRAMARE ÎNSCRIERE LICEU

Nr. Crt.Județul de proveniențăȘcoala de proveniențăNr. eleviData programareOra
1CONSTANTACOLEGIUL NAŢIONAL DE ARTE ’REGINA MARIA’ CONSTANŢA2 13.07.2020 9.00
2IASILICEUL TEHNOLOGIC „PETRE P.CARP”, ȚIBĂNEȘTI1 13.07.2020 9.00
3CONSTANTALICEUL TEHNOLOGIC ’ION PODARU’ OVIDIU2 13.07.2020 9.00
4CONSTANTALICEUL TEHNOLOGIC ’NICOLAE DUMITRESCU’ CUMPĂNA6 13.07.2020 9.30
5CONSTANTALICEUL TEHNOLOGIC CRUCEA2 13.07.2020 10.00
6CONSTANTALICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENŢA1 13.07.2020 10.00
7TULCEALICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG1 13.07.2020 10.00
8CONSTANTALICEUL TEORETIC ’DECEBAL’ CONSTANŢA2 13.07.2020 10.00
9CONSTANTALICEUL TEORETIC ’EMIL RACOVIŢĂ’ TECHIRGHIOL1 13.07.2020 10.30
10CONSTANTALICEUL TEORETIC BĂNEASA1 13.07.2020 10.30
11CONSTANTALICEUL TEORETIC ‘MIHAIL KOGĂLNICEANU’ MIHAIL KOGĂLNICEANU1 13.07.2020 10.30
12CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’DUMITRU GAVRILESCU’ GÂRLICIU1 13.07.2020 10.30
13CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’GEORGE ENESCU’ NĂVODARI2 13.07.2020 10.30
14CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’GRIGORE MOISIL’ NĂVODARI4 13.07.2020 11.00
15CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’ION BORCEA’ AGIGEA1 13.07.2020 11.00
16CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’LUCIAN GRIGORESCU’ MEDGIDIA1 13.07.2020 11.00
17CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’NICHITA STĂNESCU’ MERENI1 13.07.2020 11.30
18CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’NICOLAE IORGA’ MOŞNENI2 13.07.2020 11.30
19CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’TUDOR ARGHEZI’ NĂVODARI4 13.07.2020 11.30
20CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’VICEAMIRAL IOAN MURGESCU’ VALU LUI TRAIAN2 13.07.2020 12.00
21CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ ’WILHELM MOLDOVAN’ CONSTANŢA1 13.07.2020 12.00
22TULCEAȘCOALA GIMNAZIALĂ BAIA1 13.07.2020 12.00
23TULCEAŞCOALA GIMNAZIALĂ JURILOVCA1 13.07.2020 12.00
24CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COMANA1 13.07.2020 12.00
25CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DUMBRĂVENI1 13.07.2020 12.30
26CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FÂNTÂNELE1 13.07.2020 12.30
27CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUMINA1 13.07.2020 12.30
28CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PECINEAGA1 13.07.2020 12.30
29CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIATRA1 13.07.2020 12.30
30CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SINOIE1 13.07.2020 12.30
31CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TÂRGUŞOR1 13.07.2020 13.00
32CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TUZLA1 13.07.2020 13.00
33CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALU LUI TRAIAN1 13.07.2020 13.00
34CONSTANTAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ’DR.CONSTANTIN ANGELESCU’ CONSTANŢA1 13.07.2020 13.00
35CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ’MARIN IONESCU DOBROGIANU’ CONSTANŢA4 13.07.2020 13.30
36CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 18 ’JEAN BART’ CONSTANŢA3 13.07.2020 13.30
37CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 CIOCÂRLIA DE SUS1 13.07.2020 14.00
38CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 MOVILIŢA3 13.07.2020 14.00
39CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 22 ’I.C.BRĂTIANU’ CONSTANŢA2 13.07.2020 14.00
40CONSTANTAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 23 ’CONSTANTIN BRÂNCOVEANU’ CONSTANŢA1 14.07.2020 9.00
41CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 29 ’MIHAI VITEAZUL’ CONSTANŢA1 14.07.2020 9.00
42CONSTANTAȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 30 ’GHEORGHE ŢIŢEICA’ CONSTANŢA1 14.07.2020 9.00
43CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 33 ’ANGHEL SALIGNY’ CONSTANŢA1 14.07.2020 9.00
44CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 38 ’DIMITRIE CANTEMIR’ CONSTANŢA2 14.07.2020 9.00
45CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 39 ’NICOLAE TONITZA’ CONSTANŢA1 14.07.2020 9.30
46CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 40 ’AUREL VLAICU’ CONSTANŢA3 14.07.2020 9.30
47CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 ’REMUS OPREANU’ CONSTANŢA2 14.07.2020 9.30
48CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8 CONSTANŢA5 14.07.2020 10.00
49CONSTANTAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.37 CONSTANŢA2 14.07.2020 10.00