Orar elevi

Învățământ liceal şi profesional de ZI

Clasa 9A – Electronică automatizări – diriginte: Chirilov Florentina, sala S17
Clasa 9B – Electric – diriginte: Teodosescu Corina, sala 18
Clasa 9C – Mecanic – diriginte: Vulpe Grațiela, sala 19
Clasa 9D – Mecanic – diriginte: Nistor Florentina, sala 4 
Clasa 9E prof. – Mecanic auto – diriginte: Pătrașcu Ionuț, sala 12
Clasa 9F prof. – Mecanic auto – diriginte: Albu Ionuț, sala 16
Clasa 9G prof. – Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Stoian Valeria, sala 3
Clasa 9H prof. – Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Voicu Iulia, sala 19
Clasa 9I DUAL Mecanic auto +Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Rotaru  Ion Aurel, sala 17
Clasa 10A – Electronică automatizări – diriginte: Turda Ana-Maria, sala 16B 
Clasa 10B – Electric – diriginte: Nedelcu Eugenia, sala 5
Clasa 10C – Mecanic – diriginte: Vasile Elena, sala 20
Clasa 10D – Mecanic – diriginte: Topoleanu Georgeta, sala 2
Clasa 10E prof. – Mecanic auto – diriginte: Bazâru Jenică, sala 2
Clasa 10F prof. – Mecanic auto – diriginte: Drăgan  Violeta Florina, sala 13
Clasa 10G prof. – Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Suciu Gelu, sala 4
Clasa 10H prof. – Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Radu Otilia Alice, sala 18
Clasa 11A – Electronică automatizări – diriginte: Radu Gheorghe, sala 1
Clasa 11B – Electric – diriginte: Dănilă Mihaela, sala 12
Clasa 11C – Mecanic – diriginte: Hîncu Maria, sala 13
Clasa 11E prof.– Mecanic auto – diriginte: Stere Mihai, sala 5
Clasa 11F prof.– Mecanic auto – diriginte: Caradima Ion, sala 20
Clasa 11G prof.– Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Stanciu Violeta, sala 14
Clasa 11H prof.– Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Munteanu Lambi, sala 16B
Clasa 12A – Tehnician operator tehnică de calcul – diriginte: Dobruș Eugenia, sala 16
Clasa 12B – Tehnician electrician electronist auto – diriginte: Anton Gabriela, sala 14
Clasa 12C – Tehnician transporturi – diriginte: Zaharia Roxana Adriana, sala 3

Învăţământ seral:

Clasa 11Is – Tehnician transporturi – diriginte: Stoica Mirona Nicoleta, sala S20/S20/S5/S5/S14
Clasa 11Js RD – Tehnician mecanic pentru întreținere și reparații – sem.II – diriginte: Maloș Ramona, sala S10
Clasa 11Ks RD – Tehnician transporturi – sem.II – diriginte: Tase Zoița, sala S18/S18/S4/S4/S13
Clasa 11LS-RD – Tehnician transporturi – sem.II – diriginte: Dogaru Cristina Violeta, sala S8
Clasa 12Is RD – Tehnician mecanic pentru întreținere și reparații – diriginte: Drăgan Cristina Carmen, sala S16B/S16B/S2/S14/S3
Clasa 12Js RD – Tehnician transporturi  – diriginte: Buta Doina, sala S6
Clasa 13Gs RD – Tehnician transporturi – diriginte: Popescu Hariclia Marinela, sala S15
Clasa 13Hs RD – Tehnician transporturi – diriginte: Moraru Lia, sala CC
Clasa 13Is RD – Tehnician mecanic pentru întreținere și reparații – diriginte: Oprea Adriana Cristina, sala S1

Şcoala postliceală:

Tehnnician Transporturi Interne şi Interaţionale, an I – diriginte:      , sala S10
Tehnician Diagnostic Auto, an I – diriginte: Sarivan Simona, sala CC