Orar elevi

Învățământ liceal de zi

Clasa 9A – Electronică automatizări – diriginte: Bacula Mariana, sala 2
Clasa 9B – Electric – diriginte: Anton Gabriela Maria, sala 14
Clasa 9C – Mecanic – diriginte: Maloș Ramona, sala 3
Clasa 10A – Electronică automatizări – diriginte: Chirilov Florentina, sala S17
Clasa 10B – Electric – diriginte: Teodosescu Corina, sala 18
Clasa 10C – Mecanic – diriginte: Vulpe Grațiela, sala 19
Clasa 10D – Mecanic – diriginte: Nistor Florentina, sala 4
Clasa 11A – Electronică automatizări – diriginte: Turda Ana-Maria, sala 16B 
Clasa 11B – Electric – diriginte: Nedelcu Eugenia, sala 5
Clasa 11C – Mecanic – diriginte: Vasile Elena, sala 20
Clasa 11D – Mecanic – diriginte: Topoleanu Georgeta, sala 16
Clasa 12A – Electronică automatizări – diriginte: Radu Gheorghe, sala 1
Clasa 12B – Electric – diriginte: Dănilă Mihaela, sala 12
Clasa 12C – Mecanic – diriginte: Hîncu Maria, sala 13

Învăţământ profesional 

Anul I A– Mecanic auto – diriginte: Drăgan Cristina Carmen, sala 5
Anul I B – Mecanic auto – diriginte: Zaharia Roxana Adriana, sala 16
Anul I C – Mecanic auto – diriginte: Caradima Ion, sala 16B 
Anul I C – Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Panait Paula, sala 14
Anul I D– Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Munteanu Lambi, sala 20
Anul II A – Mecanic auto – diriginte: Pătrașcu Ionuț, sala 12
Anul II B – Mecanic auto – diriginte: Videanu Mădălina, sala 18
Anul II C. – Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Stoian Valeria, sala 3
Anul II D – Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Mihail Sorin, sala 19
Anul II E DUAL Mecanic auto +Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Rotaru  Ion Aurel, sala 17
Anul III A – Mecanic auto – diriginte: Bazâru Jenică, sala 2
Anul III B – Mecanic auto – diriginte: Drăgan  Violeta Florina, sala 13
Anul III C – Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Suciu Gelu, sala 4
Anul III D – Tinichigiu vopsitor auto – diriginte: Radu Otilia Alice, sala 1

Învăţământ seral

Clasa 11AS-RD (sem. II) – Tehnician transporturi – sem.II – diriginte: Stere Mihai, sala cc
Clasa 11BS-RD (sem. II) – Tehnician transporturi – sem.II – diriginte: Voicu Iulia, sala cc
Clasa 11CS-RD (sem. II) – Tehnician mecanic pentru întreținere și reparații -sem.II- diriginte: Stanciu Violeta, sala 15
Clasa 12As – Tehnician transporturi – diriginte: Stoica Mirona Nicoleta, sala cc
Clasa 12Bs – Tehnician transporturi – diriginte: Dogaru Cristina Violeta, sala 6
Clasa 12Cs RD – Tehnician mecanic pentru întreținere și reparații – sem.II – diriginte: Tase Zoița, sala cc
Clasa 13As RD – Tehnician transporturi – diriginte: Moraru Lia, sala CC
Clasa 13Bs RD – Tehnician mecanic pentru întreținere și reparații – diriginte: Oprea Adriana Cristina, sala S10

Şcoala postliceală:

Tehnnician Transporturi Interne şi Interaţionale, an I – diriginte: Lavinia Al Sakban, sala S10
Tehnician Diagnostic Auto, an I – diriginte: Buta Doina, sala CC
Tehnnician Transporturi Interne şi Interaţionale, an II – diriginte: Stere Mihai, sala S10
Tehnician Diagnostic Auto, an II – diriginte: Stanciu Violeta, sala CC

Şcoala de maiștri:

Maistru electromecanic auto, AN I – diriginte: Popescu Hariclia Marinela, sala S8